The Order of Moon

Klan na platformie BloodWars.pl


#1 2008-05-04 18:12:38

Emiko

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Nowa forma platności w rdzeniu

Zatem klanu musi posiadać set elastyczny. Jest on istotny dla dalszego rozwoju. Zatem wprowadzamy nowy system. Na czym on ma polegać? Skarbnik będzie pobierał opłate od każdego wg punktow w przeliczniku *4 (np. Ja z 95 pkt pomnożonymi razy 4 uiszczam opłate tygodniową 380 pr).
Aby było uczciwie i wg jakich punktów okres rozliczeniowy bedzie się rozpoczynał od środy  - we wtorek opiekun klanu ustala punkty na liście rozwojowej wg ktorej bedziecie przebiegało rozliczenie.

Co do dotychczasowych wplaconych abonamentów - skarbnik bedzie poprostu odejmowała sumę.

Offline

 

#2 2008-05-05 10:28:45

Havelock

Moderator

6505768
Skąd: From the Pagan Vastlands
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 21
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Re: Nowa forma platności w rdzeniu

Właśnie poinformowałem operatora.
Garstka pytań:
Do końca tego tygodnia (czyli do jutra) płacimy po 100 pr, prawda?
Okres rozpoczyna się w środę, a kiedy mam składać raport? Bo laury i baty wlepiasz we wtorek.
Jak dokładnie wyglądać będzie abonament od tej pory? Czy jak płacę za kilka tygodni z góry, to na podstawie bieżących punktów, czy po prostu daję określoną kwotę i czekam, aż się wyczerpie?

Offline

 

#3 2008-05-05 11:32:14

dzinks123

Donator

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nowa forma platności w rdzeniu

hejka,odnośnie tych nowych składek to proponuje ,żeby z ich wysokością za bardzo nie przesadzać,znam klan,który się rozpadł właśnie przez zbyt wysokie składki
Rozumiem potrzebę podniesienia składek ale 400pr tygodniowo dla osób mających 100punktów to mojim zdaniem dużo za dużo.A co jeśli dołaczy do nas ktoś kto będzie miał 250punktów?
Wiem,że Szanja był gotów płacić i 1000prkow tygodniowo ale myślę, że nie wszyscy,w tym ja,mają na to ochotę
Proponuje jeszcze raz przemyśleć temat
Może zrobić jakąś sonde??


Ad1
A może zamiast podwyższać składkę znajdziemy inne źródło prków,jak np. kary za nie dołączenie do oblegu obowiązkowego,albo dołączenie do takiego oblegu,na który nie było się zaproszonym...

Ostatnio edytowany przez dzinks123 (2008-05-05 12:00:16)

Offline

 

#4 2008-05-05 13:05:14

Emiko

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Re: Nowa forma platności w rdzeniu

Wiem, że to budzi troche zastrzeżeń. Pomyślimy nad zmianą przelicznika na *3. Myślę, że to już nie jest aż takie wymagające.

Co do ewentualnych 250 pkt - jak tacy będą to postaramy się o coś nowego

Co do Szajny już mu napisałam, że jak ma ochote to może na sobie zastosować przemnożnik *10

Co do skarbnika.
Baty będą przyznawane po okresie rozliczeniowym

Abonamenty niestety nie będą tak działać jak dotychczas - będzie to właściwie kredyt wpłacany.

Myślę, że przyda się jeszcze tydzień na dyskusje zatem wprowadzenie nowej płatności odbędzie się 14 maja.

Co do kar punktowych - myślimy już nad tym. Więć proszę uważać i czytać ze zrozumieniem - bo jak coś było napisane to nie nasza wina, że ktoś czegoś nie zrobił.

Offline

 

#5 2008-05-06 14:36:44

Roinim

Donator

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowa forma platności w rdzeniu

Jest jeszcze opcja, żeby zrobić górny pułap składki, tak by osoby powyżej pewnego poziomu płaciły zawsze tyle samo, oraz zwiększyć mnożnik. Czyli np. OPŁATA = PUNKTY * 5, lecz nie więcej niż 300. jest to pewna motywacja do rozwoju powyżej 60pkt
Następna wersja: Punkty 1-50: mnożnik 4, punkty 51-150: mnożnik 3, punkty 150-300: mnożnik 2, punkty od 201 w górę: mnożnik 1 (albo jakoś podobnie - przedziały i mnożniki wyssałem z palca - hmm.. ciekawe stwierdzenie jak na wampira )

Ostatnio edytowany przez Roinim (2008-05-06 14:41:19)

Offline

 

#6 2008-05-08 11:01:53

Maicel

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 28
Punktów :   

Re: Nowa forma platności w rdzeniu

teraz ja coś od siebie
więc jestem za podniesieniem składek ze względu na to że przydałoby się dla klanu kilka żeczy dokupić najwaźniejsza elastyk niezastąpiony przy oblegach
większa zwinka dla walczących białą oznacza większą szansę na zadanie ciosu i trafienie i większą szansę na uniknięcie ciosu wroga co w efekcie da nam większe szanse na uzyskanie reputacji na oblegu i obronę naszych klocków jak jest repka można zdobyć więcej doświadczenia na ekspedycjach
poza tym przydało by się dokupić szczęście i przedmioty do wyprawek oraz dobrą łatwość i kilka - jakąś fajną broń na ekspedycje
potem może runiczny set itp
to wszystko niestety kosztuje ale pomyślcie że to da nam wszystkim wymierne korzyści

nie jesteśmy klanem topowym ale chcemy coś znaczyć na tym Necropoli a to wymaga składek na zakup sprzętu do klanowej
składki w mocnych klanach są wysokie dzięki czemu mają oni pr na sprzęt

Ostatnio edytowany przez Maicel (2008-05-08 11:28:27)

Offline

 

#7 2008-05-08 11:45:42

dzinks123

Donator

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nowa forma platności w rdzeniu

ja proponuje 200prkow kazdy i juz,osoby ponizej 40punktow 100prkow
ta sa stawki podobne do tych jakie maja inne klany,rowniez i silniejsze od nas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wshifm.pun.pl www.scholandia.pun.pl www.demo-trans.pun.pl www.forsakenangels.pun.pl www.speedwaymanagers2.pun.pl