The Order of Moon

Klan na platformie BloodWars.pl


#16 2008-04-12 00:09:57

Emiko

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Re: Akademia naszego klanu.

Kilka słów o Akademi.

Zapewne nazywala się by "The Academy of Moon" czyli w tagu [TAM]

Co do lidera - nie za bardzo mi sie podba zmiana lidera co jakiś czas. Bedzie jeden ktory bedzie ściśle ze mną i z klanem rdzenym współpracował

Zasady zostają takie same jak w rdzeniu. W miektorych przypadkach można je nagiąć ale nie koniecznie

Sojusze zawarte przez rdzeń nie bedą obowiązywały akademi! Sami bedziecie musieli o nie zadbać.

Prawdopodobnie akademia będzie kopią rdzenia tyle, że z mniejszą ilością pkt (czyli będziemy wg progu punktowego lecieć aby nie bylo, że ten kto jest dobry bo ma lepszy ekwipunek to zostaje w rdzeniu - tak nie bedzie! Obie cżęści mają mieć równe szanse)

Pomoc od rdzenia bedzie obowiązkowa. Zatem jeśli ktoś z rdzeniu zostanie poproszony przezemnie aby poszedl i pomógł to ma być to wykonane - innaczej rygielik murowany

Ze względu na jednolitość zasad forum dzielimy wspólnie. Nie ma sensu zakładać nowego

Cały szamański set oraz kościany zostaną przekazane jednej osobie która bedzie sie tym opiekować. Bedzie to pomagalo Migrować pomiedzy klanami.

Offline

 

#17 2008-04-12 17:48:22

GolfDriver

Donator

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 19
Punktów :   

Re: Akademia naszego klanu.

nie no ja bym wolal akademie;) moge sie pisac na czlonka akademii, tylko nie na Szefa;D bo na to nie mam czasu..

Offline

 

#18 2008-04-12 18:56:01

Szajna

Hrabia

Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 80
Punktów :   
Rasa: SsAk

Re: Akademia naszego klanu.

tak tak zalozmy akademie tak bedzie o wiele latwiej:)

Offline

 

#19 2008-04-12 19:05:38

Mandragoora

Kawaler

Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 47
Punktów :   
Rasa: Ssawka ;p

Re: Akademia naszego klanu.

Szajna wazeliniarzu ;p ja i tak na rdzen nie mam szans ;p

Offline

 

#20 2008-04-14 11:55:29

Havelock

Moderator

6505768
Skąd: From the Pagan Vastlands
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 21
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Re: Akademia naszego klanu.

No to skoro już mamy tą akademię, to może byśmy uzgodnili co i jak z finansami. Z pewnych przyczyn ten temat mnie interesuje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dracoinsula.pun.pl www.jarzebinowka.pun.pl www.motoszkocja.pun.pl www.superanime.pun.pl www.ikskwadrat.pun.pl