The Order of Moon

Klan na platformie BloodWars.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-19 09:51:20

Emiko

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Zasady dotyczące Zbrojowni Klanowej (ZK)

Zasady Zbrojowni Klanowej (ZK)
1.    W ZK znajdują się przedmioty jednorazowego użytku (tzn. używamy jedynie przez kilka minut a nie zakładamy jako stały ekwipunek), są to: 
•    Szamańska Czapka (Aron)
•    Szamańska Kurtka (Jodas)
•    Dobry Kościany Nóż Sekty (Jodas)
•    Dobra Kościana Pałka (Jodas)
•    Pierścień Łatwości (WampyrPatryk)
Tak, aby w razie, czego był łatwy dostęp do tego. Powyższe elementy zresztą mają się nijak, aby je nosić w stałym ekwipunku.
2.    Przedmioty dotyczące pielgrzymek Są opisane na forum klanowym w dziale „Zbrojownia Klanowa”. Jeżeli ktoś ma chęć skorzystania z nich niech pisze bezpośrednio do opiekuna, aby ten przysyłał je przez rynek a nie dawał do ZK. Ograniczy to zapełnienie ZK i swobodny przepływ.
3.    Jak jakiś przedmiot został usunięty przeze mnie z ZK to znaczy, ze jest on nieprzydatny i nie ma sensu go tam trzymać! Sytuacja może być inna gdy zatrudniani Są najemnicy do oblężenia. Wtedy mogę być poproszona o usunięcie mniej przydatnych gratów. Jak zajdzie coś takiego to poinformuję właścicieli.
4.    Jeśli posiadasz jakiś przedmiot, który uważasz za przydatny w jakiejś pielgrzymce to zajrzyj na forum, do działu „Zbrojownia klanowa” i porównaj staty! Jeśli okaże się, że posiadasz lepszy itemek napisz do opiekuna danego parametru informując o tym, że posiadasz coś lepszego. Opiekun ma za zadani złożyć wam ofertę handlową (w zamian za darowany item oddaje ten mniej użyteczny, aby choć złomowo się trochę zgadzało).
•    Jeśli nie chcesz, aby dany item był w czyjejś zbrojowni to równie dobrze możesz go sprzedać!
•    Nie wkładać mi takich itemów do ZK!
5.    Zasady zbrojowni pielgrzymkowej zostały omówione wcześniej. Jak ktoś chce zaliczyć jakąś pielgrzymkę czy rozbudować to nich spojrzy na forum!
6.    Nieprzestrzeganie powyższych reguł może się równać z tymczasowym Banem na ZK.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wkretka.pun.pl www.emigrant.pun.pl www.tenis.pun.pl www.juvent.pun.pl www.fis.pun.pl